Hizmetlerimiz

Servis

Alanında uzman deneyimli mühendislerimiz , servis personellerimiz , modern cihazlarımız ile  iş makinanınız ihtiyacı olan her türlü bakım, onarım ve  tüm yedek  parçaları temin edilip,  müşterinin bekleme süresi minimuma  indirilerek iş ve zaman kaybı olmaksızın makinanızın  işte kalma süresi artırılır.

Yedek Parça

İş makinalarınızın tüm yedek parçaları; taleplerinizi %90 oranında karşılayan yedek parça stoğumuz ile karşılanıp ,  müşteri destek ilkemiz ve  ileriye yönelik ihtiyaçlarınızı belirlemede değer katılmış çözümlerle , gerekli danışmanlık desteği uzman personelimiz tarafından sağlanarak çözüm üretilip, temin edilmektedir. Temsilcisi olduğumuz tüm ürünlerde tecrübeli ekibimizle ihtiyacınız olan yedek parçaları istediğiniz zamanda size ulaştırıyoruz. İşinize en uygun ve ekonomik çözümleri size sunuyoruz.

Üretim

Dost iş makinaları ve kova imalatı Ltd şti olarak Erzurum  merkezde  600 m2 üzerine kurulu, son model cihazlarla donatılmış fabrikamızda ;  Metal kesme, şekillendirme ve ekleme, büküm, borvek, bom tamiri, cnc kesim, iş makinası ataşman, yedek parça ve kova imalatı ve tamiratı,  ile sektörel çözümler sunarak üretimine devam etmektedir.

İkinci El

İkinci el olarak satın alacağınız tüm makinalar Dost iş makinaları ve kova imalatı’nın uzman kadrosu tarafından servis geçmişi incelenerek varsa problemleri çözüldükten sonra satışı gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimizin elinde bulunan değiştirmeyi ve   ikinci el olarak satıp değerlendirmeyi düşündükleri makinaları, gerçek değerleri verilerek satın alınmaktadır. Ayrıca sertifikalı, ikinci el garanti hizmeti bulunan makinalarımızla hizmetinizdeyiz.

KİRALAMA

Dost iş makinaları ve kova imalatı olarak beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamak için, yerinde ve ücretsiz keşif yaparak, ihtiyaç duyduğunuz makine ve diğer gereksinimlerinizi kiralama hizmetimiz ile 7/24 siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Şunu bilmelisiniz ki, Dost iş makinaları ve kova imalatından kiralama yaptığınız takdirde sizinle anlaşılan şartlar kira dönemi boyunca hiç değişmeyecektir. Verilen sözler yerine getirilecektir.

Kiraladığınız makinalar bölgemizin neresinde çalışırsa çalışsın, Dost iş makinaları ve kova imalatı’ nın bakım sorumluluğu ve kontrolü altındadır. Kiraladığınız makinanın bakımı ile uğraşmak zorunda değilsiniz.